pośrednik sprzedaży nieruchomości

2021-12-21

Pośrednik w sprzedaży nowego domu.

Jeśli próbujesz sprzedać swoją nieruchomość, pośrednik i agent nieruchomości mogą być znane terminy. Ale co dokładnie jest nieruchomości? Co to znaczy agent nieruchomości? Wiele osób myli te dwa i nie w pełni zrozumieć różnicę między agentów nieruchomości, pośredników w obrocie nieruchomościami i pośredników w obrocie nieruchomościami. Aby pomóc wyjaśnić rzeczy mamy umieścić razem ten artykuł, który bada te trzy opisy pracy.


Pośrednik sprzedaży nieruchomości jest ktoś, kto pracuje dla prawdziwej firmy lub agencji sprzedaży domów albo jako niezależny wykonawca lub na pracowników za wynagrodzeniem. Kiedy pracują dla agencji zazwyczaj mają ustalone godziny, ale kiedy samozatrudnieni mogą ustawić własne godziny i pracować tak dużo lub mało, jak wybrać. Często otrzymują prowizje w oparciu o to, jak wiele właściwości, które sprzedają. Wielu pośredników w obrocie nieruchomościami są agenci nieruchomości, ale nie wszyscy agenci nieruchomości są pośrednicy w obrocie nieruchomościami.


Warto znaleźć odpowiedniego agenta

Agent nieruchomości pracuje w nieruchomości sprzedaży dla agencji sprzedaży domu lub własnej firmy pośrednictwa sprzedaży nieruchomości w zamian za wynagrodzenie lub prowizję w oparciu o ile domów sprzedają. Oni nie posiadają własnej firmy i musi pracować w biurze agencji w regularnych godzinach pracy. Agent nieruchomości nie może zatrudnić się do więcej niż jednej firmy nieruchomości w czasie bez zezwolenia, więc ich harmonogram jest zazwyczaj dość zorganizowany z ustawionych dni i godzin, że pracują.